ربات انسان‌نما ملی سورنا 3 طرح برتر پژوهشی دانشگاه تهران در جشنواره ابن سینا

,

,

به منظور تقدیر از فعالیت ها و دستاور دهای برجسته در زمینه های آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات ویژه در حوزه فعالیت های دانشگاه، هر ساله در دانشگاه علوم پزشكي تهران جشنواره ای تحت عنوان ابن سينا برگزار می‌شود.

جشنواره ابن سینا در سال 1378 به همت معاونت محترم پژوهشی وقت و راهنمایی چند تن از اساتید برجسته دانشگاه طراحی و آئین نامه ی تدوین شده آن به تصویب شورای دانشگاه رسید، تا نقطه آغازی برای توجه ویژه به فعالیت های پژوهشی و آموزشی دانشگاه باشد.

امسال نیز هفدهمین جشنواره ابن سینا در تاریخ 14 بهمن 94 در سالن ابن‌سینای دانشکده پزشکی با محوریت 9 موضوع به شرح زیر برگزار گردید:

  1. پژوهشگر برگزیده

  2. پژوهشگر جوان برگزیده

  3. مقاله برگزیده

  4. کتاب تالیفی برگزیده

  5. پژوهش برگزیده با تامین اعتبار از خارج دانشگاه

  6. مجله علمی پژوهشی برگزیده

  7. طرح پژوهشی برگزیده

  8. ابداع و اختراع برگزیده

  9. پایان‌نامه برگزیده

در این جشنواره، از 87 شرکت کننده بخش پژوهش، 12 برگزیده، از 91 شرکت کننده بخش آموزش، 15 برگزیده و از 29 شرکت کننده بخش خدمات ویژه، سه برگزیده معرفی شدند و با احتساب دو نماینده معرفی شده از سوی دانشگاه تهران جمعا 32 برگزیده با اهدای لوح، تندیس و نشان سیمین دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این جشنواره که با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان برگزار گردید، ربات انسان‌نما ملی سورنا 3 به عنوان طرح پژوهشی برگزیده معرفی شده از دانشگاه تهران انتخاب گردید و از آقای دکتر عقیل یوسفی‌کما به عنوان مدیر طرح، تقدیر و تشکر به عمل آورده شد.

مجددا کسب این موفقیت بزرگ را به تمام اعضای محترم مرکز سیستم‌ها و فناوری‌های پیشرفته (CAST) تبریک عرض می‌نمایم.

در ادامه تصاویری از جشنواره آورده شده است.