مشاورین خارجی طرح
eghtesad

محمد اقتصاد درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته ی مهندسی مکانیک در سال های 1365 و 1367 از دانشگاه تهران و مدرک دکتری خود را در سال 1374 از دانشگاه اوتاوا اخذ نمود. وی در سال 1375 به دانشکده ی مکانیک دانشگاه شیراز ملحق شد و هم اکنون به عنوان استاد در این دانشگاه مشغول به تدریس می باشد. او در زمینه های کنترل، مکاترونیک و روباتیک به تحقیقات تئوری و تجربی و تدریس پرداخت.

mmm

جمشید امامی متولد 21 جولای سال 1996 در همدان ایران می باشد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته ی طراحی صنعتی از گروه طراحی صنعتی هنر های زیبای دانشگاه تهران در سال 1993 دریافت کرد. مدرک کرشناسی ارشد خود را در سال 1997 از گروه طراحی صنعتی هنرهای زیبای دانشگاه تهران دریافت کرد. حوزه ی مطالعه ی وی در بخش تیوری در ارتباط با دانش، فلسفه و اصول بیودیزاین و در بخش عملی در ارتباط با نوآوری در سیستم صنعت حمل و نقل می باشد.

taghirad

حمید تقی راد در حال حاضر استاد گروه سیستم ها و کنترل دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و بنیانگذار مجموعه رباتیک پیشرفته و سیستم های خودکار (ارس) در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است. او در پروژه های متعدد صنعتی رباتیک  از جمله  در طراحی و پیاده سازی ربات های صنعتی، سلول های رباتیک و در حال حاضر در زمینه ربات های کابلی به فعالیت می پردازد. ایشان همچنین در همکاری مشترک بین المللی در زمینه رباتیک شرکت داشته اند. دکتر تقی راد موسس و عضو هیئت مدیره انجمن مکاترونیک ایران (ISM) بود و در حال حاضر عضو هیئت مدیره انجمن رباتیک ایران (IRS)، سردبیر مجله مکاترونیک و عضو هیئت تحریریه مجله بین المللی رباتیک هستند. او همچنین به عنوان  عضو کمیته بسیاری از کنفرانس های بین المللی خدمت کرده است.

hadimoradiii1

هادی مرادی متولد سوم فروردین سال 1345 در تهران، مدرک کارشناسی خود را در رشته ی مهندسی برق در سال 1367 از دانشگاه تهران اخذ نمود و پس از آن تحصیلات خود را در رشته ی مهندسی کامپیوتر ادامه داده و مدرک کارشناسی ارشد و دکترا را در سال های 1383 و 1388 از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دریافت کرد و اکنون به عنوان استادیار در دانشکده ی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران مشغول فعالیت است. در سال 1376 به کانون مهندسین اجزا محدود پیوست وبه عنوان محقق کار خود را روی تحلیل شکل دهی ورق های فلزی شروع کرد. از سال 1379 تا 1383 در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی استاد دانشکده ی علوم کامپیوتر بود و پس از آن دو سال در مرکز تحقیقات سیستم های هوشمند کره ی جنوبی بر روی محاسبه ی الگوریتم حرکتی ربات های خدمتکار سپری کرد.

پس از آن به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بازگشت و یک سال بعد به دانشکده ی مهندسی برق و کامپیوتر ملحق شد. مرادی در ربوکاپ 1379 جایزه ی بهترین مقاله را برای کار بر روی ربات های بالا رونده از آن خود کرد و در همین سال کاندیدای دریافت جایزه ی بهترین مقاله برای کار بر روی برنامه ریزی مونتاژ گشت. او همچنین چندین جایزه ی خدماتی برای تعهد به کار دریافت نمود. زمینه ی کاری او در حال حاضر ربات های بالارونده، اسباب بازی های هوشمند، وسایل نقلیه ی هوایی خودکار و سیستم آموزش هوشمند می باشد.

mpghadam

مجید مقدم مدرک کارشناسی خود را در سال 1366 از دانشگاه صنعتی شریف، مدرک کارشناسی خود را در سال 1372 از دانشگاه McGill کانادا دریافت نمود و در سال 1375 موفق به اخذ درجه ی دکترا در رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه تورنتو گردید. وی اکنون استاد دانشکده ی مهندسی مکانیک دانشگاه نربیت مدرس می باشد. در حال حاضر، تحقیقات او در زمینه ی رباتیک کاربردی و کنترل روباست، بر ربات های هپتیکی، ربات های توان بخش، ربات های بازرس و ربات های با قابلیت حرکت بر سطوح نا هموار متمرکز است. وی از اعضای کمیته ی اداری انجمن مکاترونیک ایران  و از روسای کنفرانس های ملی و بین المللی بوده است  .

mmoossaavviian

علی موسویان، مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک خود را در سال 1365 از دانشگاه شریف ،کارشناسی ارشد خود را در سال 1369 از دانشگاه تربیت مدرس و درجه ی دکترا را در سال 1375  در رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه McGill (مونترال، کانادا) دریافت کرده است و از سال 1376، در دانشکده ی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر طوسی به عنوان استاد فعالیت می کند و  به تدریس  روباتیک،دینامیک،کنترل اتوماتیک و تحلیل و آنالیز مکانیزم ها را  می پردازد.  او همچنین به عنوان رییس انجمن رباتیک ایران به فعالیت می پردازد. موضوعات تحقیقاتی مورد علاقه ی او شامل: کنترل سیستم های اتوماتیک دینامیک و کنترل سیستم های رباتیکی است. تالیفات او شامل چندین کتاب و بیش از 150 مقاله در نشریات و کنفرانس های بین المللی می باشد. او یکی از موسسان مرکز تحقیقاتی ARAS بوده، که در زمینه های طراحی، ساخت، کنترل سیستم های روباتیکی و ماشین های اتوماتیک فعالیت دارد.

hemmatyar2

افشین همت یار مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در سال های 1366، 1370 و 1385 در رشته ی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده است. وی در حال حاضر استاد دنشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف است. موضوعات تحقیقاتی ایشان شامل دستگاه های مایکروویو قدرتی، آمپلی فایر ها، مدل سازی سیستم های خطی سازی و پیاده سازی آن ها است.

مشاورین داخلی طرح
Untitled-4

حسین شاهی

دانشجوی دکترا

مهندسی مکانیک

دانشگاه تهران

soorgi2

حسین سورگی

استادیار

مهندسی مکانیک

دانشگاه شهید بهشتی